PL

Terminale Płatnicze PayTel

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy PayTel, która oferuje sprzedaż i serwis terminali płatniczych do kart. Niezależnie od tego, czy są już Państwo posiadaczami tych funkcjonalnych urządzeń i szukają po prostu korzystniejszej oferty, czy też dopiero wprowadzają je Państwo do swojego biznesu, dostosujemy warunki umowy oraz obsługę pod potrzeby placówki handlowej oraz uruchomimy i skonfigurujemy terminale do kart płatniczych PayTel na miejscu.

Terminale płatnicze PayTel to coraz częściej używane urządzenia, które cechują się niezwykłą funkcjonalnością. Wydajny procesor oraz zintegrowana wbudowana drukarka gwarantują bezpieczeństwo i szybkość transakcji. Urządzenia umożliwiają przeprowadzenie transakcji w czasie kilku sekund – brak konieczności liczenia i wydawania gotówki jest korzystny zarówno dla klienta, jak i dla osoby obsługującej terminal do kart płatniczych. Zoptymalizowane oprogramowanie umożliwia przeprowadzanie transakcji zbliżeniowo przy pomocy wbudowanego czytnika lub za pomocą PIN Pada.

Poręczne urządzenie to jednak nie tylko oszczędność czasu, ale również miejsca, jego niewielkie rozmiary są bowiem kolejnym atutem. Sprzedawane przez nas terminale PayTel umożliwiają obsługę płatności kartą, opłaty rachunków oraz doładowania telefonów, sprawdzają się zatem nie tylko w sklepach, ale również w restauracjach, hotelach oraz innych punktach usługowych. Naszym klientom udostępniamy również modele mobilne, które przydają się w restauracjach, ale również w firmach oferujących usługi kurierskie.

Nasza firma GUZIK z Konina oferuje nie tylko sprzedaż tych praktycznych urządzeń, ale także kompleksową obsługę i ich serwis.

PayTel drugim uczestnikiem Programu Polska Bezgotówkowa

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju.

Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych.


AKCEPTUJEMY:


Pomoc Zdalna
Adres

GUZIK
systemy informatyczne

ul. Spółdzielców 8
62-510 Konin

czynne:
pon - pt 8:00 - 16:00
sob 10:00 - 14:00

Kontakt
Telefon

Tel./Fax. +48 63 246 50 57
Mobile +48 602 751 447

E-Mail

biuro@guzik.konin.pl