PL

Terminale Płatnicze PayTel

Terminal PłatniczyJesteśmy autoryzowanym partnerem firmy PayTel, która oferuje sprzedaż i serwis terminali płatniczych do kart. Niezależnie od tego, czy są już Państwo posiadaczami tych funkcjonalnych urządzeń i szukają po prostu korzystniejszej oferty, czy też dopiero wprowadzają je Państwo do swojego biznesu, dostosujemy warunki umowy oraz obsługę pod potrzeby placówki handlowej oraz uruchomimy i skonfigurujemy terminale do kart płatniczych PayTel na miejscu.

Terminale płatnicze PayTel to coraz częściej używane urządzenia, które cechują się niezwykłą funkcjonalnością. Wydajny procesor oraz zintegrowana wbudowana drukarka gwarantują bezpieczeństwo i szybkość transakcji. Urządzenia umożliwiają przeprowadzenie transakcji w czasie kilku sekund – brak konieczności liczenia i wydawania gotówki jest korzystny zarówno dla klienta, jak i dla osoby obsługującej terminal do kart płatniczych. Zoptymalizowane oprogramowanie umożliwia przeprowadzanie transakcji zbliżeniowo przy pomocy wbudowanego czytnika lub za pomocą PIN Pada. Poręczne urządzenie to jednak nie tylko oszczędność czasu, ale również miejsca, jego niewielkie rozmiary są bowiem kolejnym atutem. Sprzedawane przez nas terminale PayTel umożliwiają obsługę płatności kartą, opłaty rachunków oraz doładowania telefonów, sprawdzają się zatem nie tylko w sklepach, ale również w restauracjach, hotelach oraz innych punktach usługowych. Naszym klientom udostępniamy również modele mobilne, które przydają się w restauracjach, ale również w firmach oferujących usługi kurierskie. Nasza firma GUZIK z Konina oferuje nie tylko sprzedaż tych praktycznych urządzeń, ale także kompleksową obsługę i ich serwis.

PayTel drugim uczestnikiem Programu Polska Bezgotówkowa

PayTel drugim uczestnikiem Programu Polska Bezgotówkowa

Program „Polska Bezgotówkowa” jest rozszerzoną inicjatywą, mającą na celu promowanie płatności bezgotówkowych w Polsce, szczególnie wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Oferuje bezpłatne terminale płatnicze na 12 miesięcy, wspierając przedsiębiorców w adaptacji do nowoczesnych metod płatności. Dzięki temu programowi, firmy nie tylko mogą zacząć akceptować płatności kartą bez dodatkowych kosztów, ale również cieszyć się korzyściami takimi jak szybszy dostęp do środków i zwiększenie bezpieczeństwa transakcji.

Mobilne terminale płatnicze

Modele Terminali

Mobilny terminal płatniczy Ingenico iWL250

Dzięki swojemu wewnętrznemu PIN Padowi certyfikowanemu przez PCI, oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa przy wprowadzaniu kodu PIN przez Klientów. Ten model terminala płatniczego wyróżnia się również szybkimi i bezpiecznymi transakcjami, które są możliwe dzięki wydajnemu procesorowi, rozbudowanej pamięci oraz nowoczesnemu systemowi operacyjnemu. Dodatkowo, wydajna antena gwarantuje stabilne i silne połączenie GPRS, co jest kluczowe dla transakcji mobilnych.

Urządzenie tego typu jest idealnym rozwiązaniem dla biznesów potrzebujących niezawodnej i mobilnej opcji płatności, zapewniającej płynne i bezpieczne procesowanie transakcji w różnych lokalizacjach. Co więcej, terminal płatniczy Ingenico iWL250 jest również wyposażony w technologię NFC, umożliwiającą przyjmowanie płatności zbliżeniowych, co znacząco przyspiesza obsługę transakcji oraz zwiększa wygodę użytkowników.

Verifone VX 675 – niewielki i niezawodny terminal płatniczych

To urządzenie jest wyjątkowo małym i mobilnym rozwiązaniem, które — dzięki swojej zaawansowanej technologii i kompaktowemu designowi — idealnie sprawdzi się w środowiskach wymagających mobilności, takich jak gastronomia czy transport. Terminal płatniczy Verifone VX675 oferuje pełną funkcjonalność w niewielkim formacie, co ułatwia jego obsługę. Zintegrowany z technologią NFC, zapewnia nie tylko szybkość i wygodę w realizacji transakcji, ale również bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, zgodne z normami PCI PTS 3.0.

Stacjonarne terminale płatnicze

Stacjonarny Ingenico iCT220

oszczędność miejsca przy kasie oraz wygoda w użyciu.

płatności zbliżeniowe przy użyciu wewnętrznego czytnika lub zewnętrznego PIN Pada.

zintegrowana drukarka termiczna z ergonomicznym zasobnikiem eliminuje problemy z zacięciem papieru.

Stacjonarny Verifone VX 520 – prosta obsługa i szybkie transakcje 

VX 520 jest solidnym i wytrzymałym terminalem obsługiwanym na ladzie, oferującym niedoścignioną wydajność i bezpieczeństwo. Dzięki potężnemu procesorowi ARM11 błyskawicznie przetwarza procesy szyfrowania i deszyfrowania danych. Wbudowany moduł NFC pozwala na przyjmowanie płatności zbliżeniowych i mobilnych. Terminal VX 520 może dostarczać także usługi dodatkowe, jak np. programy lojalnościowe i kupony rabatowe. Pełny zakres opcji komunikacyjnych: od modemu, przez Ethernet, po czteropasmowy GPRS oraz opcjonalne zasilanie akumulatorowe umożliwiają użytkowanie VX 520 w dowolnym miejscu. Dodatkowym atutem jest specjalnie zaprojektowana obudowa pozwalająca na ukrycie okablowania.

Główne zalety:

Szybkość – Wydajny procesor przyspiesza transakcję i pozwala na sprawną obsługę klientów. Dzięki VX 520 można bezpiecznie obsłużyć więcej osób w krótszym czasie.

Prosta obsługa – Obsługa VX 520 jest prosta i intuicyjna. Ekran i klawiatura są podświetlane, dzięki czemu terminala można używać w każdych warunkach oświetleniowych.

Niezawodna funkcjonalność – VX 520 akceptuje płatności wszystkimi typami kart, także zbliżeniowymi, oraz płatności za pomocą telefonu komórkowego. Jest wydajny, niezawodny i wytrzymały: jego konstrukcja gwarantuje m.in. odporność na milion naciśnięć klawiszy.

Stacjonarny PINpad 1000SE Contactless (opcjonalnie do terminala Verifone VX 520) – pełne bezpieczeństwo i prosta obsługa

Jest uniwersalnym rozwiązaniem łączącym dwie funkcje: akceptowanie płatności zbliżeniowych oraz zatwierdzanie transakcji wymagających kodu PIN. Unowocześniona, ergonomiczna konstrukcja sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej kompaktowe, lepiej leży w dłoni, jest prostsze w obsłudze, wytrzymalsze i niezmiennie bezpieczne. Wbudowany czytnik NFC i ergonomiczna konstrukcja ułatwiają jego instalację, a wzmocniona obudowa i ramka dookoła wyświetlacza sprawiają, że nowy PP1000SE Contactless jest jeszcze wytrzymalszy. Nowy PP1000SE Contactless jest dostępny z opcjonalną osłoną klawiatury (privacy shield) oraz funkcjonalną podstawą ułatwiającą instalację PINpada na ladzie.

Główne zalety:

Udoskonalona konstrukcja – Powiększone klawisze ułatwiają wprowadzanie kodu PIN, a dodatkowa ramka dookoła wyświetlacza sprawia, że jest bardziej zabezpieczony przed zarysowaniami.

Prosta łączność – Nowy PP1000SE Contactless może być szybko i prosto połączony przez port szeregowy lub USB z urządzeniami PC, kasami fiskalnymi oraz istniejącymi w punkcie sprzedaży terminalami płatniczymi.

 


AKCEPTUJEMY:

karty


Pomoc Zdalna

Adres

GUZIK
systemy informatyczne

ul. Spółdzielców 8
62-510 Konin

czynne:
pon - pt 8:00 - 16:00
sob 10:00 - 14:00

Kontakt

Telefon

Tel./Fax. +48 63 246 50 57
Mobile +48 602 751 447

E-Mail

biuro@guzik.konin.pl

Pieczęć CERTUM