PL

Projektowanie i tworzenie stron www

We współczesnym świecie obecność firmy lub przedsiębiorstwa w Internecie nie jest już przywilejem, a koniecznością. Obecnie jest to pierwsze miejsce, w którym szukamy informacji o firmie lub kontaktu z jej przedstawicielem. Sieć stała się również przestrzenią transakcji, sprzedaży i handlu. To dlatego istotne jest nie tylko to, by Twoja firma była obecna w sieci, ale również by jej oferta była przedstawiona w atrakcyjny i profesjonalny sposób.

Chcesz wprowadzić swoją firmę do sieci? Z pomocą naszej zlokalizowanej w Koninie firmy GUZIK skutecznie zrealizujesz ten cel. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, niezbędną wiedzę i umiejętności – dzięki temu wykonamy profesjonalne projektowanie i tworzenie stron www.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie tego złożonego procesu – projektowanie i tworzenie stron www, portali i sklepów online dla naszych klientów obejmuje m.in. opracowanie identyfikacji wizualnej oraz przygotowanie znajdujących się na portalu treści. Naszym celem jest zaprojektowanie i stworzenie strony www tak, aby była ona atrakcyjna, przejrzysta dla odbiorcy oraz wartościowa.

Nasz zespół tworzą doświadczeni projektanci, graficy i programiści, którzy nieustannie śledzą zmieniające się w sieci trendy. Dzięki znajomości systemów informatycznych i oprogramowań komputerowych wiemy, jak zaprojektować i stworzyć strony internetowe, by jak najlepiej służyły one zarówno właścicielom firmy, jak i korzystającym z niej internautom.

Jak wygląda proces zakładania strony?

 • budujemy strony internetowe
 • tworzymy sklepy online i portale
 • wykonujemy grafikę pod klienta

Czego można spodziewać się zlecając nam stworzenie strony?

 1. Skuteczny przekaz,
 2. Funkcjonalny i atrakcyjny wizualnie projekt graficzny,
 3. Czytelna nawigacja,
 4. Edycja treści strony internetowej przez klienta(CMS),
 5. Optymalizacja treści pod wyszukiwarki internetowe i proces pozycjonowania (SEO),
 6. Stały kontakt z klientem na każdym etapie pracy,
 7. Realizacja strategicznych celów marketingowych.

Przykładowy przebieg realizacji projektowania i tworzenia strony internetowej:

 1. Ankieta – ustalenie zakresu prac, preferowanej kolorystyki, architektury informacji, mapy funkcjonalności serwisu www, celów strategicznych,
 2. Przygotowanie szkicu umowy i ustalenie terminu realizacji,
 3. Zrobienie i dostarczenie projektu graficznego z uwzględnieniem korekt wprowadzonych przez klienta,
 4. Wykonywanie dedykowanego oprogramowania (HTML, CSS, JavaScript, CMS – system edycji),
 5. Testy i weryfikacja poprawnego działania witryny www,
 6. Umieszczenie strony internetowej na docelowym serwerze klienta,
 7. Szkolenie z zakresu obsługi panelu administracyjnego.

Brak Ci pomysłu na witrynę www? Zadzwoń lub napisz mail i postaw na profesjonalną kreację wizerunku Twojej firmy w sieci online.

Przykładowe portfolio naszych projektów i wykonanych prac:

Do płynnego zarządzania biznesem konieczne jest korzystanie z nowoczesnych technologii i urządzeń. Dzięki nim wykonywanie obowiązków może stać się o wiele prostsze, szybsze i przyjemniejsze. Mamy tutaj na myśli oczywiście różnego rodzaju dane w postaci cyfrowej (na przykład podpis elektroniczny czy strony internetowe) i systemy, które umożliwiają korzystanie ze sprzętów takich jak, chociażby, kasy fiskalne.

Jednak nawet one mogą ulegać awariom, które skutecznie utrudnią przeprowadzanie transakcji. Wtedy warto zwrócić się o pomoc do firmy takiej jak nasza, która oferuje usługi i serwis informatyczny.

Serwis informatyczny – kiedy można zwrócić się do nas o pomoc?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sytuacji awaryjnych nikt nie jest w stanie przewidzieć, a ich skutki mogą realnie wpływać na prowadzenie działalności. Co więcej, niektóre branże pracują nie tylko w ciągu dnia, ale również w nocy — także w dni ustawowo wolne. Dlatego wszystkim Klientom oferujemy serwis i usługi informatyczne 24/7. Nie ma dla nas znaczenia czy w momencie pojawienia się usterki jest „czerwona kartka w kalendarzu”, czy godzinę po północy. Przyjedziemy i naprawimy dla Ciebie niedziałające kasy fiskalne, podpisy elektroniczne czy strony internetowe.

Produkty w e-sklepie – podpis elektroniczny, kasy fiskalne i nie tylko

Oprócz usług i serwisu informatycznego, naszym Klientom oferuje również różnorodne produkty, które w znacznym stopniu mogą ułatwić prowadzenie działalności. Wymienić tutaj możemy przede wszystkim kasy fiskalne, drukarki, akcesoria, POS, certyfikaty takie jak podpis elektroniczny, email ID i SSL do stron internetowych, oprogramowanie InsERT lub FIRMESLINK, urządzenia (monitory, drukarki laserowe, routery, access pointy oraz switche), a także programy Microsoft Office.

Jesteś nowym przedsiębiorcą? A może masz problem z kasą fiskalną, podpisem elektronicznym lub stroną internetową? Skorzystaj z naszej oferty usług i serwisu informatycznego – skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy Twój problem.

Pomoc Zdalna

Adres

GUZIK
systemy informatyczne

ul. Spółdzielców 8
62-510 Konin

czynne:
pon - pt 8:00 - 16:00
sob 10:00 - 14:00

Kontakt

Telefon

Tel./Fax. +48 63 246 50 57
Mobile +48 602 751 447

E-Mail

biuro@guzik.konin.pl

Pieczęć CERTUM