PL

Sieci Komputerowe

Oferujemy kompleksowe usługi związane z zagadnieniem Sieci Komputerowych: -Projektujemy sieci komputerowe, -Instalujemy sieci komputerowe, -Administrujemy oraz sprawujemy opiekę techniczną nad całą infrastrukturą IT.

Sieci komputerowe

Projektowanie sieci komputerowych

Projektowanie sieci komputerowych, to przede wszystkim gruntowna analiza potrzeb klienta, to pomoc w dobraniu odpowiednich rozwiązań sprzętowych oraz programowych, to wiedza i doświadczenie projektanta sieci – którą my posiadamy.

Projektując sieci komputerowe szczególną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, niezawodności oraz funkcjonalności oferowanych przez nas rozwiązań. W naszych rozwiązaniach stosujemy sprzęt najwyższej jakości i najbardziej uznanych marek nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Projekt sieci komputerowej obejmuje:

  • dokładną analizę wymagań klienta
  • specjalistyczne pomiary i analiza ograniczeń technicznych
  • dobór optymalnych urządzeń i technologii sieciowych
  • profesjonalny projekt sieci komputerowej
  • dokumentację projektową

Instalacja i konfiguracja sieci komputerowej

Instalowane przez nas sieci komputerowe wykonywane są w technologiach przewodowych (Ethernet) i bezprzewodowych (WiFi), szczególny nacisk kładziemy na dobór właściwej konfiguracji sprzętowej i programowej, by zapewnić pełną stabilność i bezpieczeństwo wykonanej przez nas sieci komputerowej.

Posiadamy własną ekipę montażowo-serwisową, która zapewni Państwu w pełni profesjonalną obsługę – gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.

Oferujemy między innymi:

– wykonanie okablowania oraz instalację elementów pasywnych (UPS, szafy na urządzenia, gniazda sieciowe, listwy maskujące),

– konfigurację urządzeń sieciowych (routery, switch-e, karty sieciowe, hotspoty),

– konfigurację serwerów oraz wdrożenia usług sieciowych (firewall, WWW, e-mail, FTP, itp.) z wykorzystaniem systemów Windows oraz Linux,

– integrację sieci LAN z infrastrukturą innych sieci (telefonicznej, WAN, itp.).

Opieka techniczna i administracja sieci komputerowych

Po wykonaniu i wdrożeniu infrastruktury teleinformatycznej (sieci komputerowe oraz inne rozwiązania niskoprądowe; sprzęt aktywny, pasywny; oprogramowanie) priorytetem staje się utrzymanie jej pełnej sprawności, wydajności oraz dostępności.Dobrze utrzymana oraz administrowana sieć komputerowa pozwala na bezawaryjną pracę nawet w warunkach dużego obciążenia.

W ramach Administracji i Opieki Technicznej dbamy o bezawaryjność infrastruktury IT oraz o jej jak najwyższą jakość techniczną oraz sprawność  przepustową.

Gwarantujemy także podjęcie natychmiastowych działań w przypadku wystąpienia awarii.

W skład usługi wchodzą:

– dodawanie nowych funkcjonalności i usług sieciowych,

– aktualizacja oprogramowania i firmware’u na urządzeniach sieciowych, serwerach i terminalach klienckich,

– zabezpieczenie sieci przed niebezpieczeństwami w postaci wirusów, trojanów i ataków z Internetu,

– dokonywanie okresowych kopii bezpieczeństwa najważniejszych danych,

– kompleksowa opieka serwisowa z krótkim czasem reakcji w przypadku awarii.

Do płynnego zarządzania biznesem konieczne jest korzystanie z nowoczesnych technologii i urządzeń. Dzięki nim wykonywanie obowiązków może stać się o wiele prostsze, szybsze i przyjemniejsze. Mamy tutaj na myśli oczywiście różnego rodzaju dane w postaci cyfrowej (na przykład podpis elektroniczny czy strony internetowe) i systemy, które umożliwiają korzystanie ze sprzętów takich jak, chociażby, kasy fiskalne.

Jednak nawet one mogą ulegać awariom, które skutecznie utrudnią przeprowadzanie transakcji. Wtedy warto zwrócić się o pomoc do firmy takiej jak nasza, która oferuje usługi i serwis informatyczny.

Serwis informatyczny – kiedy można zwrócić się do nas o pomoc?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sytuacji awaryjnych nikt nie jest w stanie przewidzieć, a ich skutki mogą realnie wpływać na prowadzenie działalności. Co więcej, niektóre branże pracują nie tylko w ciągu dnia, ale również w nocy — także w dni ustawowo wolne. Dlatego wszystkim Klientom oferujemy serwis i usługi informatyczne 24/7. Nie ma dla nas znaczenia czy w momencie pojawienia się usterki jest „czerwona kartka w kalendarzu”, czy godzinę po północy. Przyjedziemy i naprawimy dla Ciebie niedziałające kasy fiskalne, podpisy elektroniczne czy strony internetowe.

Produkty w e-sklepie – podpis elektroniczny, kasy fiskalne i nie tylko

Oprócz usług i serwisu informatycznego, naszym Klientom oferuje również różnorodne produkty, które w znacznym stopniu mogą ułatwić prowadzenie działalności. Wymienić tutaj możemy przede wszystkim kasy fiskalne, drukarki, akcesoria, POS, certyfikaty takie jak podpis elektroniczny, email ID i SSL do stron internetowych, oprogramowanie InsERT lub FIRMESLINK, urządzenia (monitory, drukarki laserowe, routery, access pointy oraz switche), a także programy Microsoft Office.

Jesteś nowym przedsiębiorcą? A może masz problem z kasą fiskalną, podpisem elektronicznym lub stroną internetową? Skorzystaj z naszej oferty usług i serwisu informatycznego – skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy Twój problem.

Pomoc Zdalna

Adres

GUZIK
systemy informatyczne

ul. Spółdzielców 8
62-510 Konin

czynne:
pon - pt 8:00 - 16:00
sob 10:00 - 14:00

Kontakt

Telefon

Tel./Fax. +48 63 246 50 57
Mobile +48 602 751 447

E-Mail

biuro@guzik.konin.pl

Pieczęć CERTUM