PL

Serwis komputerowy Konin

Oferujemy usługi serwisu sprzętu i oprogramowania dla firm, klientów indywidualnych oraz jednostek samorządowych i budżetowych.  W zakres naszych kompetencji wchodzą zarówno zagadnienia związane ze sprzedażą i serwisowaniem sprzętu teleinformatycznego jak i projektowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych tworzonych od podstaw pod wymagania klienta. Znajomość najnowszej technologii oraz specjalistyczna wiedza w połączeniu z doświadczeniem pozwala naszej firmie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Serwis

Serwis dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym w skład którego wchodzą narzędzia serwisowe, mierniki, testery , części zamienne oraz pojazdy serwisowe które pozwalają w bardzo szybkim czasie dotrzeć do klienta, zdiagnozować awarię i usunąć usterkę techniczną.

Możecie Państwo nam zaufać i liczyć na nasze doświadczenie ponieważ:

– Od pierwszego momentu informatyzacji oświaty uczestniczymy w instalacjach wdrożeniach i serwisowaniu oprogramowań firmy Vulcan © [ www.vulcan.edu.pl ] Obecnie posiadamy pod swoją opieką informatyczną kilkadziesiąt jednostek oświatowych (szkół wszystkich typów, przedszkoli oraz gminnych wydziałów oświaty).

– Mając w swoim portfolio wiele podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, niezbędne do prowadzenia tej działalności były oprogramowania komputerowe zarządzające firmą. Nasza firma zdecydowała się na sprzedaż, instalację i wdrożenia produktów firmy InsERT s.a. Jesteśmy autoryzowanym partnerem tej firmy.

– Program Płatnik stworzono specjalnie dla płatników składek. Zapewnia on pełną obsługę dokumentów ubezpieczeniowych i wymianę informacji z ZUS. Program przeznaczony jest do użytkowania przez płatników składek oraz podmiotów upoważnionych, w tym pracowników biur rachunkowych, którzy instalują program PŁATNIK po raz pierwszy, lub używali wcześniejszych wersji programu.

– Wdrażamy oprogramowanie firmy Radix. Oprogramowanie dla urzędów miast i gmin oraz jednostek budżetowych służący do ewidencjonowania ludności, gruntów i budynków, gospodarstw, nieruchomości, lasów, pojazdów,  działalności gospodarczej, środków trwałych, wydanych zezwoleń na sprzedaż alkoholu, naliczanie łącznego zobowiązania pieniężnego, podatku od środków transportu, czynszów, obsługi urzędu (kadr, płac itp.), rejestr wyborców i wiele innych.

– Wdrażamy oprogramowanie firmy Sputnik Software. Urząd dostępny 365 dni w roku, przez 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca. Dzięki produktom Pakietu e-Urząd świadczenie usług publicznych drogą elektroniczną staje się rzeczywistością. Platforma zarządzania dokumentem elektronicznym automatyzuje procesy i zadania realizowane przez jednostkę administracji z wykorzystaniem najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań integrujących rozproszone dotychczas elementy.

– W naszym dorobku jest mnóstwo innych mniej lub bardziej znanych programów przy wdrożeniu których mogą Państwo na nas liczyć.

Pomoc Zdalna

Aktualności

Adres

GUZIK
systemy informatyczne

ul. Spółdzielców 8
62-510 Konin

czynne:
pon - pt 8:00 - 16:00
sob 10:00 - 14:00

Kontakt

Telefon

Tel./Fax. +48 63 246 50 57
Mobile +48 602 751 447

E-Mail

biuro@guzik.konin.pl

Pieczęć CERTUM