PL

Podpis elektroniczny z certyfikatem kwalifikowanym CERTUM


Podpis elektroniczny z certyfikatem kwalifikowanym CERTUM

Nowe technologie informatyczne sprawiły, że wiele czynności biznesowych obecnie przeniosło się do sieci. Podpis elektroniczny to nasza propozycja dla wszystkich klientów, którzy cenią sobie szybkie i mobilne załatwianie formalności. Przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną jest tanie i wygodne, dzięki czemu staje się obecnie obowiązującym standardem. Podpis elektroniczny, który mogą Państwo zakupić w naszym sklepie internetowym GUZIK, jest zapisany na urządzeniu kryptograficznym w którym jest zainstalowana karta kryptograficzna , dostarczana przez firmę CERTUM. Gwarantujemy, iż posiada on certyfikat zgodności z krajowymi przepisami, co oznacza, iż opatrzone nim dokumenty mają taki sam charakter i status prawny, jak te w wersji drukowanej, które parafowałbyś ręcznie. e-Podpis umożliwi Ci między innymi:
  1. Składanie dokumentów urzędowych drogą elektroniczną,
  2. Zawieranie umów i kontraktów handlowych drogą elektroniczną,
  3. Zatwierdzanie faktur wystawianych drogą elektroniczną,
  4. Uwierzytelnianie transakcji giełdowych , licytacji  i przetargów przeprowadzanych na odległość.
Rozwiązanie to znacznie zwiększa Twoją mobilność i niezależność. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty będziesz mógł załatwiać kluczowe dla swojego przedsiębiorstwa sprawy, z dowolnego miejsca na świecie ponieważ takie rozwiązanie nie zna granic.

Obszar zastosowania

Podpisywanie elektroniczne to już biznesowa codzienność na całym świecie. Internet znacznie przybliża do siebie partnerów i kontrahentów, a certyfikat kwalifikowany pozwala finalizować ważne zadania i przedsięwzięcia bez wychodzenia z biura. To sprawdzony sposób na usprawnienie działania firmy.

podpis elektroniczny

Tylko z zestawem do e-podpisu CERTUM otrzymasz pakiet 5000 znaczników czasu co miesiąc za darmo.

Tylko CERTUM daje Ci możliwość bezpłatnego podpisywania i weryfikowania wszystkich dokumentów przez Internet. Sprawdź sam i przekonaj się jakie to proste z dowolnego miejsca na świecie. PODPISZ DOKUMENT  |  WERYFIKUJ DOKUMENT

podpis elektroniczny

  podpis elektroniczny
  podpis_elektroniczny_mobilonosc
  podpis elektroniczny
Od czego zacząć ?
wprawo

Pomoc Zdalna

Adres

GUZIK
systemy informatyczne

ul. Spółdzielców 8
62-510 Konin

czynne:
pon - pt 8:00 - 16:00
sob 10:00 - 14:00

Kontakt

Telefon

Tel./Fax. +48 63 246 50 57
Mobile +48 602 751 447

E-Mail

biuro@guzik.konin.pl

Pieczęć CERTUM