PL

Podpis elektroniczny z certyfikatem kwalifikowanym CERTUM

 


Podpis elektroniczny z certyfikatem kwalifikowanym CERTUM

Nowe technologie informatyczne sprawiły, że wiele czynności biznesowych obecnie przeniosło się do sieci. Podpis elektroniczny to nasza propozycja dla wszystkich klientów, którzy cenią sobie szybkie i mobilne załatwianie formalności. Przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną jest tanie i wygodne, dzięki czemu staje się obecnie obowiązującym standardem. Podpis elektroniczny, który mogą Państwo zakupić w naszym sklepie internetowym GUZIK, jest zapisany na urządzeniu kryptograficznym w którym jest zainstalowana karta kryptograficzna , dostarczana przez firmę CERTUM. Gwarantujemy, iż posiada on certyfikat zgodności z krajowymi przepisami, co oznacza, iż opatrzone nim dokumenty mają taki sam charakter i status prawny, jak te w wersji drukowanej, które parafowałbyś ręcznie. e-Podpis umożliwi Ci między innymi:
  1. Składanie dokumentów urzędowych drogą elektroniczną,
  2. Zawieranie umów i kontraktów handlowych drogą elektroniczną,
  3. Zatwierdzanie faktur wystawianych drogą elektroniczną,
  4. Uwierzytelnianie transakcji giełdowych , licytacji  i przetargów przeprowadzanych na odległość.
Rozwiązanie to znacznie zwiększa Twoją mobilność i niezależność. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty będziesz mógł załatwiać kluczowe dla swojego przedsiębiorstwa sprawy, z dowolnego miejsca na świecie ponieważ takie rozwiązanie nie zna granic.

Obszar zastosowania

Podpisywanie elektroniczne to już biznesowa codzienność na całym świecie. Internet znacznie przybliża do siebie partnerów i kontrahentów, a certyfikat kwalifikowany pozwala finalizować ważne zadania i przedsięwzięcia bez wychodzenia z biura. To sprawdzony sposób na usprawnienie działania firmy.

podpis elektroniczny
 

Tylko z zestawem do e-podpisu CERTUM otrzymasz pakiet 5000 znaczników czasu co miesiąc za darmo.

  Tylko CERTUM daje Ci możliwość bezpłatnego podpisywania i weryfikowania wszystkich dokumentów przez Internet. Sprawdź sam i przekonaj się jakie to proste z dowolnego miejsca na świecie. PODPISZ DOKUMENT  |  WERYFIKUJ DOKUMENT
       

Oszczędność czasu i pieniędzy

Przesyłanie dokumentów przez Internet jest bardzo tanie, wygodne i pozwala zaoszczędzić Twój czas. Odpada drukowanie, a następnie ręczne wypełnianie i podpisywanie dokumentów. Dodatkowo możesz zapomnieć o pieczętowaniu, kopertowaniu i wysyłce wraz z jej kosztami Dokumenty przekazywane są natychmiast w sposób bezpieczny, a ty automatycznie otrzymujesz urzędowe poświadczenie ich odbioru. to szczególnie ważne, gdy musisz co miesiąc wysyłać duże ilości dokumentów.
oszczędności z posiadaniem podpisu elektronicznego w skali roku
wygoda pracy

Wygoda – ułatwia pracę

Lista czynności i przedsięwzięć, które można załatwić przez Internet stale rośnie. Korzystając z bezpiecznego podpisu elektronicznego możesz przesyłać do urzędów oficjalne deklaracje, wnioski i podania. Dokumenty z e-podpisem mają taką samą moc prawną, jakby były podpisane własnoręcznie i dostarczone przez Ciebie osobiście lub drogą pocztową. Podpis kwalifikowany to sprawdzony sposób na usprawnienie działania firmy.

Mobliność – praca na odległość, praca 24/7

Podpis elektroniczny to już biznesowa codzienność na całym świecie. Internet znacznie przybliża do siebie kontrahentów, a e-podpis pozwala finalizować ważne przedsięwzięcia bez wychodzenia z biura. Wyobraź sobie, że Twój partner biznesowy ma siedzibę w Krakowie, a Ty w Szczecinie. Chcecie podpisać umowę. Pocztowa wymiana korespondencji trwałaby całymi dniami jeśli nie tygodniami. Jednak wystarczy użyć podpisu elektronicznego, żeby całą sprawę załatwić w dosłownie kilka minut! Takich ułatwiających życie zastosowań podpisu elektronicznego jest o wiele więcej.
oszczedności z posiadaniem podpisu elektornicznego w skali roku
CERTUM wsparcie klienta

CERTUM ma coś unikalnego: wsparcie prawdziwych specjalistów.

Każdy zestaw do e-podpisu CERTUM objęty jest wsparciem technicznym świadczonym przez specjalistów, którzy doskonale znają zarówno samo urządzenie, jak i oprogramowanie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego. Gdy potrzebujesz ich wsparcia zadzwoń lub połącz się online.

Biuro: +48 63 2465057

 
 
Od czego zacząć ?
wprawo

Pomoc Zdalna

Adres

GUZIK
systemy informatyczne

ul. Spółdzielców 8
62-510 Konin

czynne:
pon - pt 8:00 - 16:00
sob 10:00 - 14:00

Kontakt

Telefon

Tel./Fax. +48 63 246 50 57
Mobile +48 602 751 447

E-Mail

biuro@guzik.konin.pl

Pieczęć CERTUM