PL

Kasy fiskalne i drukarki fiskalne

Nasza firma jest jednym z wiodących w naszym regionie dostawcą kas fiskalnych i drukarek fiskalnych, oraz zintegrowanych rozwiązań systemowych wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu. Kasy i drukarki fiskalne to nasza specjalizacja. Od 20 lat nasza firma jest jednym z ważniejszych dostawców urządzeń fiskalnych polskich producentów. Oferujemy sprzedaż oraz serwis tych urządzeń.

kasy fiskalne

W naszej bogatej ofercie znajdziecie państwo systemy sprzedaży, systemy płatności kartą, kasy fiskalne, drukarki, terminale POS, wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, czytniki kart magnetycznych, drukarki kodów kreskowych, drukarki kart plastikowych, drukarki etykiet, kolektory danych, metkownice, terminale płatnicze, systemy lojalnościowe, oprogramowanie dla firm. W ofercie posiadamy głównie kasy i drukarki fiskalne z kopią elektroniczną, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby na zamówienie sprowadzić urządzenie dwurolkowe. Sprawdź ceny za kasy fiskalne w naszym sklepie internetowym!

Innowacyjne rozwiązania mogą mieć różną formę. Powinny wpływać pozytywnie na ergonomię pracy, ułatwiać większość skomplikowanych i wieloetapowych czynności oraz sprawdzać się w wielu różnych branżach. W naszym sklepie z siedzibą w Koninie znajdziesz kasy i drukarki fiskalne online, które pochodzą od liderów na rynku urządzeń do handlu.

Postaw na niezawodność – producenci kas fiskalnych

Jeśli moglibyśmy określić marki dostępne w naszym sklepie jednym słowem, to zdecydowanie byłoby to „niezawodne”. Nie bez powodu nasz wybór padłby właśnie na takie określenie. INNOVA i NOVITUS to producenci, którzy są na rynku od wielu lat. Posiadają ogromne doświadczenie, które łączą z umiejętnością słuchania potrzeb Klientów. Dzięki temu ich kasy i drukarki fiskalne wyposażono w funkcje, na których najbardziej zależy przedsiębiorcom. Wysoka jakość wykonania, trwałość, intuicyjna obsługa, mobilność i czytelny interfejs to tylko kilka z cech urządzeń, które znajdziesz w naszym asortymencie.

Czym się kierować podczas zakupu?

Przede wszystkim funkcjonalnością. Im więcej opcji ma dane urządzenie, tym prostsza będzie Twoja praca. Do cech, na które warto zwrócić uwagę w przypadku zakupu drukarek i kas fiskalnych online, zaliczyć możemy pamięć chronioną z możliwością zdalnej archiwizacji danych, wydruk NIP nabywcy, drukowanie faktur VAT oraz grafiki i kodów 2D na paragonach, monitorowanie transakcji, pojemny akumulator, prosta rozbudowa oraz zmiana waluty ewidencyjnej.

Warto również zastanowić się, jaki rozmiar urządzeń sprawdzi się najlepiej. Niektórzy Klienci preferują małe i mobilne sprzęty, które ułatwiają im wykonywanie obowiązków. Inni natomiast – z większymi wyświetlaczami i klawiaturami. Niezależnie jednako od tego, który rodzaj preferujecie Ty i Twoi pracownicy, w naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz drukarki i kasy fiskalne online, które spełnią wszystkie oczekiwania.

Zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń, a jeśli nie jesteś pewien, które będzie najlepszym wyborem – skontaktuj się z nami!

Kasy i drukarki fiskalne w atrakcyjnych cenach

POSNET S.A.

Obecna od 1993 roku na polskim rynku firma Posnet, jest jednym z liderów w produkcji kas i drukarek fiskalnych oraz innych urządzeń. W naszej szerokiej ofercie tej marki znajdą Państwo rozwiązania dedykowane zarówno dla supermarketów, jak i też dla mniejszych sklepików i firm usługowych. Z kas fiskalnych i innych urządzeń Posnet korzysta wiele aptek czy firm z branży gastronomicznej. Firma zajmuje się również przygotowywaniem dedykowanych dla danej branży rozwiązań.

Posnet od wielu lat współpracuje WINCOR NIXDORF, co pozwoliło firmie uzyskać status strategicznego partnera w Polsce, dla tej międzynarodowej korporacji. Od początku swojej działalności, Posnet stawiał na najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. Idealnym odzwierciedleniem tej strategii są nowe urządzenia, które producent wprowadził na rynek w nawiązaniu do zmian kryteriów technicznych, jakim muszą odpowiadać fiskalne kasy rejestrujące.

Obecnie, Posnet to bezapelacyjny lider rynku urządzeń do handlu w Polsce.

Drukarki i kasy fiskalne online

Kasy ONLINE

Drukarki ONLINE


Kasy i drukarki ONLINE to systemy zintegrowane, które umożliwiają automatyczne i natychmiastowe wysyłanie zgromadzonych danych do Centralnego Repozytorium Kas, które jest pod nadzorem Ministerstwa Finansów. W zakres przesyłanych informacji wchodzą m.in. codzienne raporty, kwity fiskalne oraz inne dokumenty niestandardowe, które są wydrukowane na miejscu za pomocą dedykowanych urządzeń typu drukarki.

Sektorom gospodarki, które od określonych dat muszą korzystać z wymienionych narzędzi ONLINE, przypisano następujące terminy:

  • Począwszy od 1 stycznia 2020: serwisy samochodowe, zakłady wulkanizacyjne, stacje benzynowe;
  • Począwszy od 1 lipca 2020: branża gastronomiczna, usługi związane z krótkotrwałym zakwaterowaniem, handel węglem;
  • Począwszy od 1 stycznia 2021: zakłady fryzjerskie, salony piękności, usługi remontowo-budowlane, praktyki lekarskie, kancelarie prawnicze, kluby fitness.

Kasy fiskalne i drukarki online oferują także komunikację z innymi urządzeniami i systemami płatności, co ułatwia integrację i zapewnia wygodę w zarządzaniu płatnościami. Wśród cech wyróżniających są ergonomiczność, wydajność druku oraz wszechstronne opcje zarządzania zdalnego i konfiguracji.

NOVITUS s.a.

Firma Novitus SA to jeden z czołowych producentów i dostawców kas i drukarek fiskalnych na polskim rynku. Niemal pół miliona urządzeń działających w różnego rodzaju punktach handlowych, to produkty Novitus. Urządzenia tej marki są cenione nie tylko przez krajowych, lecz także przez zagranicznych odbiorców, gdyż Novitus jest polskim liderem eksportu urządzeń do handlu.

Dzięki swojej funkcjonalności produkty Novitus doskonale sprawdzą się zarówno w drobnych przedsiębiorstwach, jak i też potężnych sieciach handlowych. Urządzenia Novitus cechuje nowoczesność, najwyższa jakość, niezawodność oraz atrakcyjna cena.

Sprzęt marki Novitus jest z powodzeniem wykorzystywany przez tysiące placówek handlowych i usługowych w całym kraju. Z kas fiskalnych i drukarek tego producenta korzystają sieci sklepów detalicznych, a także hurtownie i centra logistyczne. Doskonale sprawdza się on także w aptekach, firmach transportowych, bankach czy na stacjach paliw. Dobre parametry użytkowe tych urządzeń są doceniane także przez urzędy administracji publicznej, urzędy pocztowe, a także branżę hotelarską i gastronomiczną.

innova

INNOVA s.a.

Swoją działalność na tym rynku, firma INNOVA SA rozpoczęła w 2002 roku, od wprowadzenia nowoczesnych urządzeń INNOVA PROFIT oraz INNOVA MARKET. Urządzenia były projektowane przez grupę doświadczonych konstruktorów, której przewodził Mirosław Baranowski, Prezes Zarządu INNOVA SA i autor ponad 40 urządzeń fiskalnych. Sprzęt jego konstrukcji do dziś wyznacza wysokie standardy dla kas fiskalnych i innych urządzeń stosowanych w systemach sprzedaży.

W urządzeniach do handlu INNOVA SA zastosowano najpopularniejszy protokół komunikacji, który świetnie współpracuje ze znaczną większością programów sprzedażowych obecnych na krajowym rynku. Produkty tej marki są przemyślane w swojej funkcjonalności, a w ich projektowaniu, konstruktorzy zawsze jako podstawę przyjmują nowe przepisy Ministerstwa Finansów.

Kasy i drukarki fiskalne INNOVA SA wprowadziły innowacyjne rozwiązania w zakresie ergonomii użytkowania oraz serwisu tych urządzeń. Wiele z nich jest nieprzerwanie i z powodzeniem stosowanych zarówno przez INNOVA SA, jak i też konkurencyjne firmy.

Więcej informacji / nowości na:  http://guzik.konin.pl/category/aktualnosci/

Dokumenty:

Wniosek zmiany serwisu urządzeń fiskalnych POSNET

Wniosek zmiany serwisu urządzeń fiskalnych NOVITUS

Zgłoszenie/Aktualizacja przez podatnika danych dotyczących kasy fiskalnej.

Pomoc Zdalna

Aktualności

Adres

GUZIK
systemy informatyczne

ul. Spółdzielców 8
62-510 Konin

czynne:
pon - pt 8:00 - 16:00
sob 10:00 - 14:00

Kontakt

Telefon

Tel./Fax. +48 63 246 50 57
Mobile +48 602 751 447

E-Mail

biuro@guzik.konin.pl

Pieczęć CERTUM