PL

Czytnik e-Dowodu cyberJack® RFID comfort PL

8065257_302Szanowni Państwo,

w związku z rozpoczęciem od marca 2019 r. wydawania nowych dowodów osobistych z warstwą elektroniczną, czyli tzw. e-Dowodów, wprowadzamy do naszej oferty czytniki do obsługi e-Dowodów w Gminach.

Z informacji uzyskanych z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji wynika, iż do końca roku każda Gmina zobowiązana jest do zakupu i przetestowania działania czytników z e-Dowodami.

Gminy zainteresowane zakupem czytników do e-Dowodów prosimy o kontakt  z uwagi na specyficzne przeznaczenie czytnika czas realizacji zamówienia może wynosić od 8 do 10 tygodni.


Prognozowana cena czytnika cyberJack® RFID comfort PL to : 979,00 zł netto + podatek VAT 23% ( 1204,17  zł brutto )

Specyfikacja techniczna w poniższym linku:

http://sklep.guzik.konin.pl/product/Czytnik-e-Dowodu-cyberJack-RFID-comfort-PL–8065257 

Czytnik_e-Dowodu_cyberJack_RFID_comfort_PL

Do płynnego zarządzania biznesem konieczne jest korzystanie z nowoczesnych technologii i urządzeń. Dzięki nim wykonywanie obowiązków może stać się o wiele prostsze, szybsze i przyjemniejsze. Mamy tutaj na myśli oczywiście różnego rodzaju dane w postaci cyfrowej (na przykład podpis elektroniczny czy strony internetowe) i systemy, które umożliwiają korzystanie ze sprzętów takich jak, chociażby, kasy fiskalne.

Jednak nawet one mogą ulegać awariom, które skutecznie utrudnią przeprowadzanie transakcji. Wtedy warto zwrócić się o pomoc do firmy takiej jak nasza, która oferuje usługi i serwis informatyczny.

Serwis informatyczny – kiedy można zwrócić się do nas o pomoc?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sytuacji awaryjnych nikt nie jest w stanie przewidzieć, a ich skutki mogą realnie wpływać na prowadzenie działalności. Co więcej, niektóre branże pracują nie tylko w ciągu dnia, ale również w nocy — także w dni ustawowo wolne. Dlatego wszystkim Klientom oferujemy serwis i usługi informatyczne 24/7. Nie ma dla nas znaczenia czy w momencie pojawienia się usterki jest „czerwona kartka w kalendarzu”, czy godzinę po północy. Przyjedziemy i naprawimy dla Ciebie niedziałające kasy fiskalne, podpisy elektroniczne czy strony internetowe.

Produkty w e-sklepie – podpis elektroniczny, kasy fiskalne i nie tylko

Oprócz usług i serwisu informatycznego, naszym Klientom oferuje również różnorodne produkty, które w znacznym stopniu mogą ułatwić prowadzenie działalności. Wymienić tutaj możemy przede wszystkim kasy fiskalne, drukarki, akcesoria, POS, certyfikaty takie jak podpis elektroniczny, email ID i SSL do stron internetowych, oprogramowanie InsERT lub FIRMESLINK, urządzenia (monitory, drukarki laserowe, routery, access pointy oraz switche), a także programy Microsoft Office.

Jesteś nowym przedsiębiorcą? A może masz problem z kasą fiskalną, podpisem elektronicznym lub stroną internetową? Skorzystaj z naszej oferty usług i serwisu informatycznego – skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy Twój problem.

Pomoc Zdalna

Adres

GUZIK
systemy informatyczne

ul. Spółdzielców 8
62-510 Konin

czynne:
pon - pt 8:00 - 16:00
sob 10:00 - 14:00

Kontakt

Telefon

Tel./Fax. +48 63 246 50 57
Mobile +48 602 751 447

E-Mail

biuro@guzik.konin.pl

Pieczęć CERTUM