PL

Terminale Płatnicze PayTel

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy PayTel dostarczającej terminale płatnicze. Dla Państwa dostosujemy warunki umowy pod potrzeby placówki handlowej oraz uruchomimy i skonfigurujemy terminal na miejscu w sklepie. Terminale oferowane przez nas umożliwiają płatności kartą, opłaty rachunków oraz doładowania telefonów.

Terminal stacjonarny ICT220 Ethernet z wbudowanym Contactless-em + Magic Box*.

Polecany klientom posiadającym przewodowy Internet w placówce handlowej. Dedykowany na stoiska, na których można podać cały terminal klientowi. Terminal wyposażony jest w specjalny spiralny kabel (Magic Box) który ułatwia podanie całego urządzenia i wpisanie PINu lub odczyt karty zbliżeniowej na terminalu.

od 33,00 zł netto


Terminal stacjonarny ICT220 GPRS z wbudowanym Contactless-em + Magic Box.

Polecany klientom posiadającym w placówce zasięg GPRS (standardowy operator Orange) w placówce handlowej. Podobnie jak poprzedni model, podajemy cały terminal klientowi. Obok terminala widoczny jest Magic Box.

od 45,00 zł netto

 


Terminal stacjonarny ICT220 GPRS z wbudowanym Contactless-em.

Najtańszy terminal stacjonarny GPRS podawany w całości klientowi by ten wpisał PIN. Nie posiada Magic Boxa i osobnego PIN Pada.

od 42,00 zł netto

 


Terminal stacjonarny ICT220 Ethernet + PINPAD Contactless.

Rozwiązanie dla placówek z dostępem do stacjonarnego Internetu, gdzie istotna jest szybka obsługa klienta i wygodne wprowadzanie PINu przez klienta na osobnym urządzeniu. PIN Pad standardowo posiada czytnik kart zbliżeniowych.

od 37,00 zł netto

 


Terminal stacjonarny ICT220 GPRS + PIN Pad Contactless.

Rozwiązanie dla placówek z zasięgiem GPRS (sugerowany Orange), gdzie istotna jest szybka obsługa klienta i wygodne wprowadzanie PINu przez klienta na osobnym urządzeniu. PIN Pad posiada czytnik kart zbliżeniowych.

od 49,00 zł netto

 


    Terminal przenośny IWL250 Contactless.

Terminal z czytnikiem kart zbliżeniowych wyposażony w akumulator o pojemności 2050 mAh. Dedykowany do sprzedaży mobilnej lub do placówek, w których istotne jest wykonanie transakcji przy kliencie lub jeden terminal ma obsłużyć wiele stanowisk sprzedaży. Przykładowe branże, w jakich może znaleźć zastosowanie to: restauracje, hotele, apteki, taksówki.

od 49,00 zł netto


Terminal przenośny, IWL250 Contactless z bazą ładującą.

Dodatkowo posiada bazę ładującą, na której można wygodnie położyć terminal. Szczególnie polecany do placówek gdzie jest konieczna duża mobilność urządzenia i wykonywanych jest dużo transakcji, np.: w restauracjach i aptekach.

od 51,00 zł netto


AKCEPTUJEMY:


Pomoc Zdalna
Adres

GUZIK
systemy informatyczne

ul. Spółdzielców 8
62-510 Konin

czynne:
pon - pt 8:00 - 16:00
sob 10:00 - 14:00

Kontakt
Telefon

Tel./Fax. +48 63 246 50 57
Mobile +48 602 751 447

E-Mail

biuro@guzik.konin.pl